Polityka prywatności

Niniejsza strona stanowi Politykę Prywatności sklepu internetowego SPART znajdującego się pod adresem Internetowym „sklep.wertex.net.pl” zwanego dalej Sklepem. Określa ona zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników Sklepu.

 1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest
  „SPART” Małgorzata Chreptowicz
  NIP: 9690363801
  REGON: 361172170
 2. Składając zamówienie, dobrowolnie podajesz dane niezbędne do jego realizacji. Są to takie dane jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz adres korespondencyjny. Dodatkowo, zapisywana jest data złożenia zamówienia, lista zakupionych produktów, lista przyznanych rabatów, wybrana metoda płatności.
 3. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkowniku, poprzez zapisywanie danych wpisanych w formularzach do bazy danych, oraz poprzez gromadzenie plików „cookies” zgodnie z Polityką Plików Cookies.
 4. Twoje dane użytkownika są przechowywane w bazie danych Sklepu i będą w niej zapisane przez okres działania Sklepu lub do czasu, kiedy zażądasz ich usunięcia.
 5. Masz prawo do modyfikacji danych wprowadzonych przez siebie na stronie Sklepu.
 6. W trosce o bezpieczeństwo dostarczonych przez Ciebie danych, stosujemy procedury mające na celu zapobieżenie udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Dbamy, aby te procedury były zgodne z zapisami prawnymi takimi jak ustawa o ochronie danych osobowych oraz ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 7. Nie sprzedajemy danych podanych przez Ciebie innym podmiotom.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.
 9. W sklepie, mogą się pojawiać linki do innych stron internetowych, na przykład do strony płatności banków Internetowych. Takie strony działają niezależnie od Sklepu i mogą posiadać własne polityki prywatności oraz regulaminy.
 10. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, nie wprowadzaj danych do formularzy znajdujących się na stronie sklepu ani nie dokonuj w nim zakupów.
 11. Do analizy ruchu na stronie używamy Google Analytics: O tym jak Google wykorzystuje dane gromadzone podczas korzystania z witryn oraz jak możesz kontrolować informacje wysyłane do Google znajdziesz pod http://www.google.com/intl/pl/policies/privacy/partners/. Aktualną Politykę Prywatności Google znajdziesz natomiast na stronie https://policies.google.com/privacy?hl=pl&gl=pl